5. Sınıf Matematik Kursu

310
5. Sınıf Matematik Kursu
REKLAM ALANI

5. Sınıf Matematik Kursu öğrencilere matematiğin temelinden başlayarak öğrencinin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Eğitim hayatı boyunca bazı öğrenciler matematik gibi sayısal kabiliyet isteyen dersler için ilaveten destek almak ister. Bazı öğrenci sayısal yönde oldukça başarılı iken bazıları için aynı durum söz konusu olmayabiliyor. Günümüz şartlarında eğitim hayatı o kadar önemli ki başarıyı yakalamak için yapılan sınavlarda mutlaka matematik sorusunu pratik bir şekilde çözülmesi gerekir.

Çocuklar genellikle matematik sorusu çözemediği için bu dersinde katsayısı yüksek olduğu için gelecekteki eğitimlerinde matematik çözerek oldukça iyi yerlere gelebilirler.

Bir Adım İleride Olmak İçin 5. Sınıf Matematik Kursu

Rekabetin fazlaca olduğu eğitim hayatında hiçbir dersin göz ardı edilmemesi gerekir. 5. Sınıf Matematik Kursu öğrencinin matematikte hangi konuda yetersiz ise o konuda öğrenciye yardımcı olabilir.

Bu konuda özel matematik kurslarını araştırarak size uygun eğitmeler ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Birçok öğrenci sözel ağırlıklı yetenekleri ile ders çalışırken kime öğrenci de bir adım öne geçmek için matematik dersinde soru çözme amacı taşır.

Piyasada yer alan ve bu konuda uzman olan internet siteleri sayesinde istediğiniz il ve ilçelerde bulunan matematik kursuna yazılarak eğitmenler sayesinde matematik dersi için 5. Sınıf Matematik Kursu ilanlarına bakabilirsiniz.

Matematik Dersine Verimli Çalışmak için 5. Sınıf Matematik Kursu!

Matematik dersine çoğu öğrenci kendi başına çalışmakta zorluk çeker. Konu anlatımlı kitaplar bu ders için bir başına çok fazla fayda sağlamayabilir. Bu ders için yüz yüze eğitmenler aracılığı ile özel dersler alınmak sureti ile verimli çalışılabilir.  Matematik Öğretmeni Yalın ALGAN koordinatörlüğünde 5. Sınıf Matematik Kursu eğitmenleri sizlerin eksik olduğu konuları hızlı bir şekilde belirleyerek size özel bir çalışma programı sunabilir. Bu doğrultuda eksik olan konular tamamlanınca ve tam olarak anlaşılana kadar soru çözümü ile ilerlenir.

Bu şekilde öğrenci pratik yollar öğrenerek sınavda zaman kazandırarak başarı elde etme ihtimalinin oldukça artırmış olur. Bu gibi portalar da yer alan Matematik Kursu öğrenci ve öğretmenleri birleştirerek kolay bir şekilde matematik dersini sorun olmaktan daha ziyade zevkli eğlenceli bir şekilde çözüme ulaştırmış olur.

Sık Sorulan Sorular

LGS, BİLSEM, TYT, AYT, YKS, ALES, DGS, KPSS, MSÜ, YÖS, BEKÇİLİK Sınavlarına yönelik Matematik Özel Ders vermekteyiz. 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıflara yönelik Matematik özel ders vermekteyiz. Kullandığımız öğretim metotlarımız Mantıksal Akıl yürütme, kurgulama, İşlem hatalarını giderme, temel eksikliğini giderme, Analitik ve geometrik zeka oluşturma, Ödevlendirme, Sıfırlama tekniği, ve 23 yıldır öğrencilerin takıldığı soru köklerini öğretiyoruz.
İlk görüşmemizde öğrencimize özel hazırlanmış test uygular matematiğe ilgisini ölçerim.Diploma ve koçluk belgelerimi gösteririm. Matematik Özel Ders Notlarımızda Uzun metinli sorular, Düşündüren, kurgulatan sorular, Mantıksal Akıl yürütmeye yönelik sorular, İşlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular, Tablo Grafik ve Sayısal Mantık dersleri ile iç içe konu kadratımı yapan sorular vardır.
Evet 24 Saat soru sorabilirler. Öğrenciler ders çalışırken takılmamaları ve soru sormalarını sağlamak için sadece özel ders öğrencilerimize böyle bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca öğrencilerimiz ve velilerimiz bizi her zaman arayabilirler.
Evet. Kendi aracımızla evinize gelip birebir özel ders veriyoruz. Öğrenci kendi evinde daha rahat soru sormaktadır. İster evinizde, ister Kızılay’da mini kütüphanemizde ders anlatmaktayız. Öğrenci yol ve zamandan kazanacağı için öğrencimizin evinde ders alması daha uygundur.
23 Yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahibim. Son 10 yıl sadece özel ders vererek özel ders verdiğim öğrencilerim ile ilgilenmekteyim.
Özel ders ücreti saati 250 TL dir. 2023 Haziran Ayına kadar sabit ücret almaktayız. Aylık olarak ödeme alınmaktadır. Aylık 2000 TL ücretimiz vardır.
Matematik öğretmenliği, Kurucu ortaklık, Matematik Bölüm Başkanlığı yaptığım eğitim kurumları olan dershaneler arasında; Açı Eğitim Kurumları, Final Eğitim Kurumları, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershanesi, Ortadoğu Dershanesi, Fatıma Baş Koleji başta gelmek üzere 23 yıl Eğitim Öğretim tecrübesine sahibim. Son 10 yıldır sadece özel ders vererek tüm zamanımı öğrencilerime vermekteyim.
Evet. Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçluğu sertifikasına sahibim. Özel ders verdiğim öğrencinin özelllikle ödev kontrolü ve verimli ders çalışma koçluğu yapmaktayım
1974 Beşikdüzü/ Trabzon doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Kolej/Çankaya’da ikamet etmekteyim. Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. Çalıştığım Dershane ve Eğitim Kurumları : Açı Dershanesi Final Dershanesi Sınav Dershanesi Çözüm Dershanesi Odtülüler Dershanesi (Müdür.) Ortadoğu Dershanesi Ödül Dershaneleri (Ortaklık) Fatma Baş Koleji
Mantıksal Akıl yürütme, Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği, Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Bir Yalçın ALGAN etkinliğidir
    0 506 621 2222