9. Sınıf Matematik Kursu 2023

254
9. Sınıf Matematik Kursu 2023
REKLAM ALANI

Matematik konusunda sıkıntı çeken ve eksik konularını tamamlamak için yardıma ihtiyacı olan öğrenciler 9. Sınıf Matematik Kursu araştırması yaparak ilgili yerlere başvuruda bulunabilir. Bu konuda eksik kalınan yerlerin tespit edilmesi ve biran önce çalışmaya başlanması için matematik kursları iyi bir seçenek olabilir. Özellikle bazı öğrenciler bunu ek takviye olarak görebilmektedir.

Öğrenciler matematik kurslarını genel itibariyle temel oluşturma veya sınav öncesinde eksikliklerini gidermek için almaktadır. Özellikle üniversiteye hazırlık aşamasında ileri matematik konularında eksiklik çeken öğrencilerin kurslara ihtiyacı oluyor.

9. Sınıf Matematik Kursu Ücretleri

Çevrenizde matematik kurslarıyla alakalı araştırmada bulunduğunuz zaman karar verebilir veya internet siteleri üzerinden 9. Sınıf matematik kursu ücretleri ya da  fiyatları bölümünü aratarak karar verebilirsiniz. Bu konuda birçok kurs öğrencilere indirim uygulayarak daha iyi eğitim alması için gereken fırsatları sunar.

9. Sınıf Çankaya Matematik Kursu

Ülkemizdeki öğrencilerin genelinde özellikle matematik alanında negatif yaklaşım mevcuttur. Birçok öğrencinin kafasında matematik zor şeklinde bir kod bulunduğu için bu ön yargıyı yıkmak son derece zor olabiliyor. Bu nedenle öğrencilerin bu kabullenilmiş çaresizliği yıkması için takviye kurslara ihtiyacı olabilir. Bu tarz eğitimleri yalnızca öğrenerek aşabilirsiniz.

Matematiğiniz zor olduğuna dair kanılar biran önce bırakılarak bu konuda 9. Sınıf Matematik Kursu iyi bir seçim olabilir. Özellikle veliler, çocuklarını matematik alanında daha iyi gelişme gösterebilmesi açısından kurslara yazdırır. Özellikle öğrenciler birçok etken dolayısıyla matematik eğitimini düzgün bir şekilde alamıyor olabilir. Bu etkenler arasında öğrencilerin dikkatinin dağılması olabilir.

Matematik kursu içerisindeyken dikkat dağınıklığı ve odaklanamama problemi olan öğrencilerin dersi anlaması mümkün değildir. Bu konuda okul farklılıkları gündeme gelebilir. Ancak daha uygun olan ortamlarda matematik kursu alınarak bunun için bir çözüm üretilebilir.

Öğrenciler matematik öğretmeni Yalçın ALGAN sayesinde istediği gelişmeyi gösterebiliyor. Öğrencilerin eksiklik çektiği konularda destek alabilmesi için bu konuda iyi bir öğretmene ihtiyacı olabilir. Özellikle bazı öğrenciler alanında yeterince deneyimli olmayan öğretmenler nedeniyle derslerde yeterince başarılı olamayabiliyor. Bu konuda birçok öğrenci alternatiflere yönelerek matematik kursları almaktadır.

Matematik kurslarında yer alan deneyimli ve tecrübeli öğretmenler sayesinde öğrenciler etkili bir öğrenme sürecinden geçebilmektedir. Sizde bu konuda bir eksiklik hissediyorsanız matematik kurslarına katılabilirsiniz. Matematik kursları sayesinde öğrenciler çalışma temposunu tutturabiliyor ve kendisini disipline edebilmektedir.

Ankara 9. Sınıf Matematik Kursu Sayesinde Eksik Bilgiler Fark Edilir

9. Sınıf Matematik Kursu sayesinde öğrenciler kendi eksik kaldığı konuları fark edebilir. Özellikle derslerde öğrencilere yönelik bir çalışma planı yöneltilerek eksik kaldığı konuların bilgisine ulaşmaya çalışılır. Bu konuda genellikle halihazırda öğrenilen eğitim kurumlarında takip edilmesi gereken müfredata öğrenciler ayak uyduramayabilir. Bu nedenle öğrenciler ekstra olarak matematik kursuna ihtiyaç duyabilir.

Liselerde veya ilköğretim yıllarında takip edilmesi gereken müfredata uyulmak için öğrenciler konuyu anlamasa dahi müfredata uygun bir şekilde ilerlenir. Öğretmenlerin bu tür konularda tek telaşı müfredat olabildiği için öğrenciler matematik ve diğer derslere karşı yeterince düzgün öğrenme sürecinden geçemeyebiliyor. Üstelik öğrencilerin yeni eklenen bilgilere ulaşması bu konuda iyice zor hale gelebilir. Öğrencilere uygun olarak anlatılan ve anlaşılması için yoğun çaba sarf edilen kurslar sayesinde öğrenciler verimli bir öğrenim sürecinden geçebilir. Fark edilen bilgi eksikliklerinin giderilmesi için planlamalar yapılır.

9. Sınıf Matematik Kursu ( 0506 621 2222 ) - Yalçın Algan

Matematik Kursu Alırken Yapılan Hatalar

Öğrenciler özellikle kursa gittiği zaman gelişmeyi bir anda göreceğini zannedebilir. Ancak öğrencilerin derste başarılı olması ve gereken netleri yapabilmesi için bir zamana ihtiyacı vardır. Özellikle ebeveynler tarafından yapılan en büyük hata kursa gidilmesine rağmen halen notlarda bir artış olmadığı konusunda çocukları suçlayarak daha kötü sonuçların alınmasına sebep olabiliyor. Bu tarz durumlarda program içerisinde planlamalara uyarak kurslarda devam edilmelidir.

Matematik alanında eksik olunduğu özellikle öğretmenler tarafından belirtiliyorsa bu konuda ebeveynler çocuklarını matematik kursuna yönlendirebilir. Bu sayede diğer öğrencilerden bir adım önce olarak LGS gibi sınavlara karşı daha hazır olunabilir.

9. Sınıf Matematik Kursu alan öğrenciler birçok konuda faydasını kısa süre içinde görmektedir. Özellikle kendisinde en sık gördüğü eksiklikleri sıralayarak nerede eksik kaldığına dair bir fikir edinecektir. Öğrenmek için neyde eksik kalındığı bilinmektedir.

Matematik kurslarının en büyük faydası, öğrencilere disiplin kazandırmaktır. Kurslar tarafından verilen ödevler sayesinde öğrenciler matematikle iç içe günlerini geçirerek daha verimli bir çalışma temposu elde edilir.

Öğrencilerin tek başına matematik öğrenmesi herhangi bir destek alınmadan zor olabiliyor. Bu konuda etkili bir sonuç almak için öğretmenler tarafından yardım alınması gerekmektedir. Matematik kurslarında bulunan öğretmenler sayesinde öğrenciler dersleri daha iyi anlamaktadır.

9. Sınıf Matematik Kursu İle Başarılı Olmak

Matematik dersinde başarılı olmak her öğrenci için oldukça önemlidir. Çünkü bir öğrencinin matematik dersindeki başarısı ciddi anlamda akademik yolda ilerlemesini etkileyecek bir başarıdır. Her ders önemlidir. Fakat herkesin bildiği bir gerçek var ki, matematik dersi önem ve başarı konusunda daha belirleyici olarak karşımıza çıkmaktadır. Öğrencilerin matematik dersinde başarılı olmak için dikkatli olması gereken konular vardır.

Matematik dersi, yalnızca dersi dinleyerek ve sınavdan bir gün önce çalışarak başarabileceğiniz bir ders değildir. Bu tür bir çalışma, günü kurtarmaya yönelik olup uzun vadede öğrencinin başarılı olması için kesinlikle yeterli değildir.

Matematikte başarıyı yakalamak için , ilk olarak, öğrencilerin derslerde tam performans göstermeleri gerekmektedir. Çünkü, konu öncelikle ders içinde anlaşılmalıdır. Bu sayede, konu hakkında bir temel elde edilecektir. Eğer öğrenci dersi dinlemeyerek konuyu anlamazsa, en başından matematik konusunda geri kalacaktır. Çalışmadan önce konuyu anlamaya çalışacak, sonrasında ise sağlamlaştıracaktır.

Dersi derste anlamak için; öğrenci derste kafasına takılan her şeyi öğretmenine sormalıdır. Bir soruyu öğretmenin çözmesini beklemek yerine kendi kendine çözmeye çalışmak konu hakkında düşünmenize ve anlamaya çalışmanıza yardımcı olacaktır. Konuyu güzel bir şekilde not almak hem yazarken öğrenmeyi kolaylaştıracaktır, hem de tekrar sırasında kendi notlarınız üzerinden konunun sağlamlaşmasını sağlayacaktır.

Dersten sonra bol bol soru çözmek, konunun öğrencinin kafasında oturmasına olanak sağlayacaktır. Öğrenci çözemediği soruları muhakkak not almalıdır ve öğretmenine çözdürmelidir. Bu sayede, her türlü soru şeklinin çözümünü öğrenmek mümkündür.

En İyi 9. Sınıf Matematik Kursu

Öğrenciler matematik kursu sayesinde istediği gelişmeyi gösterebiliyor. Öğrencilerin eksiklik çektiği konularda destek alabilmesi için bu konuda iyi bir öğretmene ihtiyacı olabilir. Özellikle bazı öğrenciler alanında yeterince deneyimli olmayan öğretmenler nedeniyle derslerde yeterince başarılı olamayabiliyor. Bu konuda birçok öğrenci alternatiflere yönelerek matematik kursları almaktadır.

Matematik kurslarında yer alan deneyimli ve tecrübeli öğretmenler sayesinde öğrenciler etkili bir öğrenme sürecinden geçebilmektedir. Sizde bu konuda bir eksiklik hissediyorsanız matematik kurslarına katılabilirsiniz. Matematik kursları sayesinde öğrenciler çalışma temposunu tutturabiliyor ve kendisini disipline edebilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

LGS, BİLSEM, TYT, AYT, YKS, ALES, DGS, KPSS, MSÜ, YÖS, BEKÇİLİK Sınavlarına yönelik Matematik Özel Ders vermekteyiz. 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıflara yönelik Matematik özel ders vermekteyiz. Kullandığımız öğretim metotlarımız Mantıksal Akıl yürütme, kurgulama, İşlem hatalarını giderme, temel eksikliğini giderme, Analitik ve geometrik zeka oluşturma, Ödevlendirme, Sıfırlama tekniği, ve 23 yıldır öğrencilerin takıldığı soru köklerini öğretiyoruz.
İlk görüşmemizde öğrencimize özel hazırlanmış test uygular matematiğe ilgisini ölçerim.Diploma ve koçluk belgelerimi gösteririm. Matematik Özel Ders Notlarımızda Uzun metinli sorular, Düşündüren, kurgulatan sorular, Mantıksal Akıl yürütmeye yönelik sorular, İşlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular, Tablo Grafik ve Sayısal Mantık dersleri ile iç içe konu kadratımı yapan sorular vardır.
Evet 24 Saat soru sorabilirler. Öğrenciler ders çalışırken takılmamaları ve soru sormalarını sağlamak için sadece özel ders öğrencilerimize böyle bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca öğrencilerimiz ve velilerimiz bizi her zaman arayabilirler.
Evet. Kendi aracımızla evinize gelip birebir özel ders veriyoruz. Öğrenci kendi evinde daha rahat soru sormaktadır. İster evinizde, ister Kızılay’da mini kütüphanemizde ders anlatmaktayız. Öğrenci yol ve zamandan kazanacağı için öğrencimizin evinde ders alması daha uygundur.
23 Yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahibim. Son 10 yıl sadece özel ders vererek özel ders verdiğim öğrencilerim ile ilgilenmekteyim.
Özel ders ücreti saati 250 TL dir. 2023 Haziran Ayına kadar sabit ücret almaktayız. Aylık olarak ödeme alınmaktadır. Aylık 2000 TL ücretimiz vardır.
Matematik öğretmenliği, Kurucu ortaklık, Matematik Bölüm Başkanlığı yaptığım eğitim kurumları olan dershaneler arasında; Açı Eğitim Kurumları, Final Eğitim Kurumları, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershanesi, Ortadoğu Dershanesi, Fatıma Baş Koleji başta gelmek üzere 23 yıl Eğitim Öğretim tecrübesine sahibim. Son 10 yıldır sadece özel ders vererek tüm zamanımı öğrencilerime vermekteyim.
Evet. Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçluğu sertifikasına sahibim. Özel ders verdiğim öğrencinin özelllikle ödev kontrolü ve verimli ders çalışma koçluğu yapmaktayım
1974 Beşikdüzü/ Trabzon doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Kolej/Çankaya’da ikamet etmekteyim. Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. Çalıştığım Dershane ve Eğitim Kurumları : Açı Dershanesi Final Dershanesi Sınav Dershanesi Çözüm Dershanesi Odtülüler Dershanesi (Müdür.) Ortadoğu Dershanesi Ödül Dershaneleri (Ortaklık) Fatma Baş Koleji
Mantıksal Akıl yürütme, Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği, Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Bir Yalçın ALGAN etkinliğidir
    0 506 621 2222