DGS Matematik Kursu

258
DGS Matematik Kursu
REKLAM ALANI

Aradığınız Eğitim Dgs Matematik Kursu ise, konusunda uzman, gerekli test tekniklerini aktarabilen, düzenli ve disiplinli metotlara sahip bir matematik hocasından alınmalıdır. Aksi halde alınan birebir eğitim boşa geçen zaman ve maddi kayıp ile sonuçlanır. Aynı zamanda Dgs Matematik Kursu programından ders alma sürecinde gelişiminiz gözle görülür şekilde artmalıdır. Bu durum da çalışma süresi esnasındaki net sayılarındaki artış ile kolayca takip edilebilir.

Birebir eğitim ve DGS Matematik Özel Ders fiyatlarını öğrenmek için sitemizden bulunan iletişim numaralarından ulaşabilir veya mesaj atabilirsiniz.

DGS Matematik Kursu ile Sınavdaki Dezavantajları Avantaja Çevirin

Her yıl düzenli olarak yapılan ve binlerce öğrencinin eğitimlerini lisans düzeyine tamamlamak için çaba sarfettiği dikey geçiş sınavı olan DGS, avantajları olduğu kadar dezavantajları da bulunan bir sınavdır.

DGS Matematik Kursu ( 0506 621 2222 ) - Yalçın Algan

Üniversite giriş sınavından daha az kapsamlı olması, daha az kişinin bu sınavlara girmesi avantajlar olarak sayılırken, sınav süresi, kontenjanların kısıtlı olması dezavantajları arasında sayılabilir. Fakat alınacak özel dersler ile bu herkes için dezavantaj olan koşullar kişi bazında avantaja dönüşebilir. Özellikle sayısal bölümünün matematik konularından oluşması, sınavda başarılı olmak için belirleyici olduğundan, DGS Matematik Kursuna katılarak bu sınav özelinde öğrencilere oldukça faydalı olmaktadır.

Eksiklerinizi DGS Matematik Kursu İle Kapatın

Özellikle 2 yıllıktan 4 yıla tamamlamak için öğrenciler DGS sınavında sayısal alanda zorluk çeker. DGS sayısal alanında yer alan Hukuk gibi önemli bölümlere girebilmek için öğrenciler bu konuda yüksek net sayılarını elinde bulundurmalıdır. DGS Matematik kursu sayesinde bu konuda etkili bir çalışma temposu izlenebilir. DGS sınavında genel olarak sorulan bazı konular;

 • Sayısal Mantık
 • Olasılık
 • Kombinasyon
 • İşlem
 • İşçi ve Havuz Problemleri
 • Karışım Problemleri
 • Faiz Problemleri
 • Üslü Sayılar
 • Denklem Çözme
 • Faktöriyel
 • Temel kavramlar
 • Rasyonel sayılar ve ondalık kesirler
 • Sayı sistemleri
 • Taban aritmetiği
 • Tüm Problem türleri
 • İşlem
 • Kümeler

Bazı konular DGS sınavında karşınıza çıkar. Bu tür konularla alakalı eksikliğiniz mevcutsa daha sağlıklı bir eğitim sürecinden geçmek için DGS matematik kursu alınabilir. Özellikle halihazırda bulunan eğitim kurumunuzdan verim alamıyorsanız başka bir matematik kursunu deneyebilirsiniz.

Ankara DGS Matematik Kursu ile Konularını Uzmanından Öğrenin Zaman Kazanın

Ankara ili ve ilçelerinde yukarıda saydığımız özelliklerde size başarı garantili bir eğitim programı sunan profesyonel bir matematik hocası olan Yalçın Algan, 17 yıllık dershane ve özel ders tecrübesi, sınavlara hazırlık kitabı yazarlığı ile bu tezini desteklemektedir. Ayrıca Ankara DGS Matematik Kursu verenler arasında en çok tercih edilen matematik hocaları arasında bulunan Yalçın Algan, sitede de görebileceğiniz öğrenci referansları ise bu iddiasını destekler niteliktedir.

Ankara DGS Matematik Dersi almanın, bireysel çalışmadan avantajı ise, daha kısa zaman içerisinde daha verimli bir çalışma imkanı sunmasıdır. Çünkü işinde uzman bir matematik hocası size en doğru yolu göstererek, sadece DGS matematik konularından oluşan yoğun bir eğitimi daha kısa sürede verebilir. Fakat burada ki önemli konulardan biri, Özel DGS Matematik Dersi için zamanında başvurmaktır.

Tüm öğrencilerin öğrenme kapasiteleri ve öğrenme şekilleri birbirinden farklılık gösterir. Örneğin sayısal derslere ilgi duyan bir öğrenci sözel dersleri anlamada bir tık geri kalabileceği gibi sözel derslere ilgi duyan bir öğrenci ise sayısal olan derslerde zorlanabilir. Okul ve dershane hayatında ise sayısal ve sözel öğrencilere özel olarak ders vererek yardımcı oluyoruz.

Birebir alınan ders sayesinde öğrencinin eksik olduğu konuları tamamlaması için gerekli eğitimleri alarak başarıya ulaşması için çalışıyoruz. Bu yüzden birebir ders almak her zaman daha avantajlı olacaktır. DGS Matematik Kursu ihtiyacı olan kişiler de bizden alacağı birebir ders hizmetlerinden yararlanarak derslerdeki açığını ve eksiğini kolaylıkla kapatabilir.

Lise son sınıftaki öğrenciler üniversite sınavına tabi tutulurlar. Üniversiteyi herkes dört yıllık eğitim veren fakültelerde okumayı ister. Ancak puanın yetersiz olduğu durumlarda iki yıllık ön lisans programları tercih etmek zorunda kalabilirler. Ön lisans bittikten sonra ise isteğe bağlı olarak DGS sınavına girebilir ve okumuş olduğu okulu lisans düzeyine çekebilirler. Bizden alacağınız özel dersler ile sizde başarınızı artırarak dilediğiniz 4 yıllık üniversitede okuyabilirsiniz.

Bildiklerini karşı tarafa en iyi şekilde aktarabilen ve doğru bir iletişimle bu işi kotarabilen matematik dersi için özel oluşturduğumuz uzman kadromuzdan sizde destek alabilirsiniz. Matematik konusunda eksikleri olan kişilere kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak matematik öğretmenlerimizin en önemli özelliği kendi alanlarına tam olarak hakim olmalarıdır ve karşısındaki öğrencinin ona her koşulda güvenmesini sağlamalarıdır.

DGS Dikey Geçiş Sınavı Matematik Kursu

Bilgiden çok analitik düşünme gerektiren bir sınav olan DGS Dikey Geçiş Sınavı, pratik yapmak oldukça önemlidir. Denemeler çözmeden, soru türleri hakkında bilgi sahibi olmadan sınava girmek başarısız sonuçlar almaya neden olacaktır. Genel olarak DGS sınavında Sözel ve Sayısal olmak üzere iki bölümden oluşuyor. İki bölüm 100 sorudan oluşan sınav süresi 150 dakika olarak verilmektedir. DGS sınavında soru yüzdeleri eşit verilmektedir. Yani sayısalda da sözel sorularda da etki oranı yüzde 50 ‘dir.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN Analitik düşünce üzerinde yoğunlaştığı bu sınavda başarılı bir sonuç almak için kalabalık ve verimli olmayan toplu derslerin yerine bire bir DGS matematik kursu almak daha yararlı olacaktır. Zayıf olunan konu üzerinde yoğunlaştığı ve verimli çalışmanın tam anlamıyla sağlandığı başarıya ulaşmak mümkün. Öğrenci analizlerine göre özel olarak hazırlanan çizelgeler dahilinde, öğrencinin belirlediği günlerde yapılan bire bir dersler verimli çalışmanın temelidir.

Öğrencilere teorik bilgilerin yanı sıra sınav psikolojisi üzerine de çalışmalar yapılmaktadır. Teorik hazırlıkların dışında psikolojik olarak da sınava hazır olmak gerçekleştirilecek olan sınavda başarılı sonuçla ayrılmakta bir engelin olmadığı anlamına gelmektedir.

Ankara DGS Matematik Kursu çalışmalarında maraton boyunca azim ve kararlılık önemli noktaların başında gelmektedir. Verimli çalışmalarını yılmada ve pes etmeden azim ve kararlılık ile devam ettiren öğrencilerde büyük çoğunlukla başarı muhtemel olmuştur. Ancak çalışmalarda verimliliğe dikkat etmemek, çalışmalara lüzumsuz esler vermek bu sürecin kalitesini düşürecek ve sonuca doğrudan yansıyacaktır.

DGS Matematik kursu çalışmalarında öğrencilerin yapmış olduğu en büyük hatalardan olan bu davranıştan kaçınmak için bire bir çalıştığınız hocalardan destek almak mümkündür. Size en uygun çalışma saatlerinin belirlenmesi o çalışmalardan maksimum verimlilik almak anlamına gelir.

Sık Sorulan Sorular

LGS, BİLSEM, TYT, AYT, YKS, ALES, DGS, KPSS, MSÜ, YÖS, BEKÇİLİK Sınavlarına yönelik Matematik Özel Ders vermekteyiz. 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıflara yönelik Matematik özel ders vermekteyiz. Kullandığımız öğretim metotlarımız Mantıksal Akıl yürütme, kurgulama, İşlem hatalarını giderme, temel eksikliğini giderme, Analitik ve geometrik zeka oluşturma, Ödevlendirme, Sıfırlama tekniği, ve 23 yıldır öğrencilerin takıldığı soru köklerini öğretiyoruz.
İlk görüşmemizde öğrencimize özel hazırlanmış test uygular matematiğe ilgisini ölçerim.Diploma ve koçluk belgelerimi gösteririm. Matematik Özel Ders Notlarımızda Uzun metinli sorular, Düşündüren, kurgulatan sorular, Mantıksal Akıl yürütmeye yönelik sorular, İşlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular, Tablo Grafik ve Sayısal Mantık dersleri ile iç içe konu kadratımı yapan sorular vardır.
Evet 24 Saat soru sorabilirler. Öğrenciler ders çalışırken takılmamaları ve soru sormalarını sağlamak için sadece özel ders öğrencilerimize böyle bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca öğrencilerimiz ve velilerimiz bizi her zaman arayabilirler.
Evet. Kendi aracımızla evinize gelip birebir özel ders veriyoruz. Öğrenci kendi evinde daha rahat soru sormaktadır. İster evinizde, ister Kızılay’da mini kütüphanemizde ders anlatmaktayız. Öğrenci yol ve zamandan kazanacağı için öğrencimizin evinde ders alması daha uygundur.
23 Yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahibim. Son 10 yıl sadece özel ders vererek özel ders verdiğim öğrencilerim ile ilgilenmekteyim.
Özel ders ücreti saati 250 TL dir. 2023 Haziran Ayına kadar sabit ücret almaktayız. Aylık olarak ödeme alınmaktadır. Aylık 2000 TL ücretimiz vardır.
Matematik öğretmenliği, Kurucu ortaklık, Matematik Bölüm Başkanlığı yaptığım eğitim kurumları olan dershaneler arasında; Açı Eğitim Kurumları, Final Eğitim Kurumları, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershanesi, Ortadoğu Dershanesi, Fatıma Baş Koleji başta gelmek üzere 23 yıl Eğitim Öğretim tecrübesine sahibim. Son 10 yıldır sadece özel ders vererek tüm zamanımı öğrencilerime vermekteyim.
Evet. Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçluğu sertifikasına sahibim. Özel ders verdiğim öğrencinin özelllikle ödev kontrolü ve verimli ders çalışma koçluğu yapmaktayım
1974 Beşikdüzü/ Trabzon doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Kolej/Çankaya’da ikamet etmekteyim. Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. Çalıştığım Dershane ve Eğitim Kurumları : Açı Dershanesi Final Dershanesi Sınav Dershanesi Çözüm Dershanesi Odtülüler Dershanesi (Müdür.) Ortadoğu Dershanesi Ödül Dershaneleri (Ortaklık) Fatma Baş Koleji
Mantıksal Akıl yürütme, Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği, Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  Bir Yalçın ALGAN etkinliğidir
  0 506 621 2222