Matematik Kursu Verenler

279
Matematik Kursu Verenler
REKLAM ALANI

Sıfırdan Matematik Kursu Verenler matematik temeli zayıf olan öğrenciler için hazırlamış olduğumuz  makalemizi okumanızı öneririz. Öğrencilerin matematik dersinde tam yetkinlik sağlaması için en önemli husus, matematiğin yapısını kavrayabilmektir.

Sıfırdan Matematik Kursu Verenler Ankara

Matematiğin sadece bir ders olmadığını, yaşamın bir parçası olduğunu unutmayan Ankara Sıfırdan Matematik Kursu Verenler matematiğin birbiri üzerine inşa edilen bir ders olduğunu bilirler. Bu yüzden de matematiğin ilk konularını güzelce öğrenmek temelin sağlamlaşması için en önemli hususlardan bir tanesidir.

Matematik dersinde öğrenilmeyen ve tam anlaşılmayan herhangi bir konu bir sonraki konun öğrenilmesi ve anlaşılmasında öğrencilere sıkıntı çıkartabilmektedir. Bu yüzden de matematik dersi öğrenci için başarısız olunan bir ders olacaktır. Bu durumu engellemek adına matematiği bir bütün olarak görmek gerekmektedir. İlk konular tam anlaşılmadan diğer konuları çalışmak öğrenci için fayda sağlamayacaktır.

Sıfırdan Matematik Kursu

Sıfırdan Matematik Kursu Verenler 2023

Sıfırdan Matematik Kursu

Matematiğiniz Sıfır Mı ?

Ankara’da 23 yıldır Dershane ve Özel ders tecrübesine sahipken gözlemlediğim sonuçlar

  1. 20 yılı aşkın Dershane ve Özel Ders Tecrübesi Olan Öğretmenler – Pratik bilgisi hayli fazladır 
  2. Akademisyen olup, ÖSYM sınavlarının Üniversite sınavlarına benzer olduğunu düşünen Öğretmenler – Pratik Bilgisini öğrencinin kazanması gerektiğini savunanlar
  3. Üniversite Öğrencileri – Yeni Sınav sistemi ve Pedagojik Formasyonu dikkate almayan Öğrenciler
  4. Farklı meslek Dalından olup, Özel Dersi bilmeyen öğrenciye ezberletmek isteyen, Pedajojik Formasyon nedir bilmeyen, Sorgulamayan velilerin özel ders çaresi Mühendisler, Muhasebeciler

Bu konular dikkate alınmadığı taktirde öğrencinin gitmiş olduğu Sıfırdan Matematik Kursu öğrenci için faydalı olmayacaktır. 6.Sınıf Matematik Kursu çalışmamızdan tam verim almak adına öğrenci muhakkak takıldığı konuları belirlemelidir. Buna göre kendine bir kurs seçmeli ve eksik olduğu konuları tamamlayarak diğer konulara geçmelidir.

Matematik kursları bu açıdan öğrenciler için geniş imkânlar sunmaktadır. Çünkü, öğrenci anlamadığı bir konuyu okulda öğretmeninden tekrar işlemesini bekleyememektedir. Öğretmen müfredata yetişmek adına geriye dönüş yapmayacaktır. Fakat matematik kursu sayesinde eksik konularında yardım alabilmektedir. Çözemediği sorular üstünde yeterince durulmaktadır.

Öğrenciler matematikkursu.com üzerinde şehirlerindeki kursları kolaylıkla görebilmektedir. İhtiyaçları düzeyinde bir kurs tercih edebilmektedir. Matematik kursu arayışında olan her öğrencinin matematikkursu.com sitesini ziyaret etmesi faydalı olacaktır. Bu sayede istedikleri kurslar ile kolaylıkla iletişime geçilebilecektir.

Sıfır Matematik Kursu Verenler

Matematik kursu matematik konusunda başarılı olmak adına desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için en güzel yöntemlerden biridir. Bu sayede öğrenci kendisi için oluşturamadığı çalışma ortamını kurs desteği ile oluşturabilmektedir.

Okulda öğretmenine soramadığı soruları ya da bilmediği konuları ayrıntılı bir şekilde ve üzerinden uzunca durarak matematik kursu sayesinde öğrenebilmekte ve sorabilmektedir.

Matematik kursu verenler arasında özellikle birçok öğrenci tarafından sevilen ve tecrübesiyle adından söz ettiren Ankara’nın en iyi matematik özel ders veren öğretmeni Yalçın Algan’ı tavsiye ediyoruz.

Matematik kursuna gelerek eksiklerini kapatmak ve bu konuda planlı bir çalışma sistemine girmek için desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler matematik öğretmeni Yalçın Algan’ı tercih etmektedir.

Öğrencilerin etkili bir öğrenme süreci geçirmesi için tüm odağını bu derslere vermesi gerekmektedir. Dolayısıyla buna uygun ortamların oluşturulması gerekmektedir. Buna uygun ortamlar genellikle sessiz, dikkat dağıtıcı unsurların olmadığı yerlerdir. Öğrencilerin bu alanı bulabileceği yerlerden birisi yaz kurslarıdır.

Öğrenciler özellikle belli başlı derslerde bir desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu ihtiyaç matematik kursu alanında ortaya çıkabiliyor. Çoğu öğrenci bu konuda matematik yaz kursu eğitimlerine katılarak kaliteli bir öğrenim sürecinden geçmektedir. Öğrencilerin yaz kurslarında aldığı eğitimler sonucunda daha iyi noktalara gelmesi olasıdır.

Eksik konuların fark edilmesi ve bu konular hakkında çalışma yapılması matematik kursu ile mümkün hale gelmektedir.
Yaz kurslarının amacı, öğrencilere öğrenme alışkanlığının sunulmasıdır. Özellikle belli başlı derslerde etkili bir öğrenim sürecinden geçmek için çeşitli programlar ve planlamalar yapılır.

Sıfırdan Matematik Kursuna İhtiyacın Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Öğrencilerin bir ders hakkında kursa ihtiyacı olup olmadığını anlamak için bu konuda halihazırda olan öğretmenlerinden görüş alabilirsiniz. Özellikle ilköğretim düzeyinde olan öğrenciler ders içinde yaşadığı problemlerle alakalı öğretmenlerinden bilgiler alınabilir. Okuldaki sınıf öğretmenlerinin bu konudaki görüşleri ışığında harekete geçilebilir.

Öğretmenler, öğrencilerle alakalı en sağlıklı bilgi edinilen kişilerden birisidir. Öğretmenler, öğrencilerle alakalı ders performansını en iyi gören kişi olduğu için destek alınabilir. Öğretmenler, öğrencilerin hangi ders ve konu hakkında eksik kaldığını sizlere aktarabilir ve yardımcı olabilir. Öğretmenler, öğrencilerle alakalı öğrenme hızının ne olduğunu ve ne kadar açığı olduğu konusunda bilgi verecektir. Bu bilgiler ışığında öğrenciler matematik yaz kursuna katılabilir.

En Uygun Ücretle Sıfırdan Matematik Kursu Verenler

Öğrenciler için en uygun matematik kursu veren öğretmenlerin bulunması için çeşitli alternatiflere yönelebilirsiniz. Özellikle son dönemde birçok öğrence sıfırdan matematik kursu programları sayesinde iyi bir şekilde gelişmektedir. Eksik kaldığınız konuların bir hayli olduğunu fark etmek için yetişkin olan öğrenciler soru çözebilir. Sorularda yaşanan zorluklar konular hakkında gereken bilginin alınıp alınmadığı konusunda keskin bilgiler verir. Bu bilgiler ışığında yaz kursuna ihtiyacın olup olmadığı anlaşılabilir.

Sık Sorulan Sorular

LGS, BİLSEM, TYT, AYT, YKS, ALES, DGS, KPSS, MSÜ, YÖS, BEKÇİLİK Sınavlarına yönelik Matematik Özel Ders vermekteyiz. 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıflara yönelik Matematik özel ders vermekteyiz. Kullandığımız öğretim metotlarımız Mantıksal Akıl yürütme, kurgulama, İşlem hatalarını giderme, temel eksikliğini giderme, Analitik ve geometrik zeka oluşturma, Ödevlendirme, Sıfırlama tekniği, ve 23 yıldır öğrencilerin takıldığı soru köklerini öğretiyoruz.
İlk görüşmemizde öğrencimize özel hazırlanmış test uygular matematiğe ilgisini ölçerim.Diploma ve koçluk belgelerimi gösteririm. Matematik Özel Ders Notlarımızda Uzun metinli sorular, Düşündüren, kurgulatan sorular, Mantıksal Akıl yürütmeye yönelik sorular, İşlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular, Tablo Grafik ve Sayısal Mantık dersleri ile iç içe konu kadratımı yapan sorular vardır.
Evet 24 Saat soru sorabilirler. Öğrenciler ders çalışırken takılmamaları ve soru sormalarını sağlamak için sadece özel ders öğrencilerimize böyle bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca öğrencilerimiz ve velilerimiz bizi her zaman arayabilirler.
Evet. Kendi aracımızla evinize gelip birebir özel ders veriyoruz. Öğrenci kendi evinde daha rahat soru sormaktadır. İster evinizde, ister Kızılay’da mini kütüphanemizde ders anlatmaktayız. Öğrenci yol ve zamandan kazanacağı için öğrencimizin evinde ders alması daha uygundur.
23 Yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahibim. Son 10 yıl sadece özel ders vererek özel ders verdiğim öğrencilerim ile ilgilenmekteyim.
Özel ders ücreti saati 250 TL dir. 2023 Haziran Ayına kadar sabit ücret almaktayız. Aylık olarak ödeme alınmaktadır. Aylık 2000 TL ücretimiz vardır.
Matematik öğretmenliği, Kurucu ortaklık, Matematik Bölüm Başkanlığı yaptığım eğitim kurumları olan dershaneler arasında; Açı Eğitim Kurumları, Final Eğitim Kurumları, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershanesi, Ortadoğu Dershanesi, Fatıma Baş Koleji başta gelmek üzere 23 yıl Eğitim Öğretim tecrübesine sahibim. Son 10 yıldır sadece özel ders vererek tüm zamanımı öğrencilerime vermekteyim.
Evet. Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçluğu sertifikasına sahibim. Özel ders verdiğim öğrencinin özelllikle ödev kontrolü ve verimli ders çalışma koçluğu yapmaktayım
1974 Beşikdüzü/ Trabzon doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Kolej/Çankaya’da ikamet etmekteyim. Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. Çalıştığım Dershane ve Eğitim Kurumları : Açı Dershanesi Final Dershanesi Sınav Dershanesi Çözüm Dershanesi Odtülüler Dershanesi (Müdür.) Ortadoğu Dershanesi Ödül Dershaneleri (Ortaklık) Fatma Baş Koleji
Mantıksal Akıl yürütme, Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği, Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Yalçın ALGAN etkinliğidir
Şimdi Ara