canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba
Matematik Kursu

Hakkımızda

Matematik Kursu

Matematik kursu ve özel ders almak isteyen öğrencilerin taleplerine cevap vermek amaçlı alanında uzmanlaşmış Matematik özel ders öğretmeni Yalçın ALGAN ile doğrudan bir araya getirme amacıyla kurulan bir eğitim projesidir.

Türkiye’nin bütün illerinde hizmet veren online matematik kursu projemizde dilediğiniz gibi özel ders tadında kursumuza katılabilirsiniz. Ders almak isteyen öğrencilerin iletişim bölümünden bize ulaşmaları gerekmektedir.

Vizyonumuz, Türkiye’nin her ilinde, her ilçesinde öğretmen ihtiyacı olan, özel ders almak isteyen bütün öğrencilerimize yardımcı olmak. Öğretmen ve eğitimcilerin kendilerini geliştirmesine hizmet etmektir.

www.matematikkursu.org kuruluşu bir Yalçın ALGAN etkinliğidir. https://www.matematikkursu.org/sitemap_index.xml
Hotline
0 552 860 2222