Ücretsiz İlk Ders

512
Ücretsiz İlk Ders
REKLAM ALANI

Matematik kursu ile çalışmaya başlamadan önce öğretmenimiz Yalçın Algan ile iletişime geçmelisiniz. Yalçın Algan 21 Yıllık Dershane ve Matematik Özel Ders tecrübesine sahiptir.

Matematik Özel derslerimizi 4 er kişilik özel ders grupları ve ya yüz yüze birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.

Ankara’da 1 İlk Ücretsiz İlk Ders

Özel Matematik Kursu Nasıl Katılacaksınız? Öncelikle İletişim bölümümüzden randevu almalısınız

Ücretsiz ilk görüşme dersimizde öğrencimizin seviyesini ölçer, kendi eksiklerini görmesini sağlarız.

Diplomamızı ve koçluk belgelerimizi gösteririz.

Girecek olduğu sınav hakkında bilgi veririz.

Öğrenci koçluğumuz hakkında bilgilendirme yaparız.

grup özel ders Ücretsiz İlk Ders ÖSYM Çizgisinde, yaptığı tüm sınavları inceleyerek özel ders notlarımızı hazırlamaktayız.

Matematik Kursu Ücretsiz İlk Ders

Sınava Kadar Olan Yıllık Ders Planımız

Temel Matematik

Problemler

Geometri

Tablo Grafik

Sayısal Mantık 

Matematik 2

Bölümlerinin tüm konularını kalan haftaların tamamına bölüyoruz, biz de hangi tarihte hangi konuyu anlatıyoruz, öğrenci de hangi tarihte hangi konu anlatılacak bilmesi gerekmektedir.

Matematik Kursu Ücretsiz İlk Ders HEDİYELERİMİZ

09 Rotring Kalem

Uzaktan Eğitim Mikrofonlu Kulaklık

Not Defteri

Özel Ders Dosyası

Öğrencimizi ÜCRETSİZ olarak WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza ekleyerek yapamadığı soruları sormasını sağlıyoruz.

Grubumuzda 5 Matematik öğretmeni soru çözümü yapmaktadır.

1 Saat Ders Ücretimiz 150 TL dir.

Haftada 1 gün ve 2 Saat ders anlatırız.

Ayda 1200 TL ödeme yapmış olursunuz.

Peşin Ödemelerde %20 ye yakın  İndirim Uygulanarak ilk ders sonunda 1000TL talep edilir. (2021)

Profesyonel Öğrenci Koçu

Matematik Öğretmeni

Yalçın ALGAN

0 506 621 2222

Sık Sorulan Sorular

LGS, BİLSEM, TYT, AYT, YKS, ALES, DGS, KPSS, MSÜ, YÖS, BEKÇİLİK Sınavlarına yönelik Matematik Özel Ders vermekteyiz. 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıflara yönelik Matematik özel ders vermekteyiz. Kullandığımız öğretim metotlarımız Mantıksal Akıl yürütme, kurgulama, İşlem hatalarını giderme, temel eksikliğini giderme, Analitik ve geometrik zeka oluşturma, Ödevlendirme, Sıfırlama tekniği, ve 23 yıldır öğrencilerin takıldığı soru köklerini öğretiyoruz.
İlk görüşmemizde öğrencimize özel hazırlanmış test uygular matematiğe ilgisini ölçerim.Diploma ve koçluk belgelerimi gösteririm. Matematik Özel Ders Notlarımızda Uzun metinli sorular, Düşündüren, kurgulatan sorular, Mantıksal Akıl yürütmeye yönelik sorular, İşlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular, Tablo Grafik ve Sayısal Mantık dersleri ile iç içe konu kadratımı yapan sorular vardır.
Evet 24 Saat soru sorabilirler. Öğrenciler ders çalışırken takılmamaları ve soru sormalarını sağlamak için sadece özel ders öğrencilerimize böyle bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca öğrencilerimiz ve velilerimiz bizi her zaman arayabilirler.
Evet. Kendi aracımızla evinize gelip birebir özel ders veriyoruz. Öğrenci kendi evinde daha rahat soru sormaktadır. İster evinizde, ister Kızılay’da mini kütüphanemizde ders anlatmaktayız. Öğrenci yol ve zamandan kazanacağı için öğrencimizin evinde ders alması daha uygundur.
23 Yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahibim. Son 10 yıl sadece özel ders vererek özel ders verdiğim öğrencilerim ile ilgilenmekteyim.
Özel ders ücreti saati 250 TL dir. 2023 Haziran Ayına kadar sabit ücret almaktayız. Aylık olarak ödeme alınmaktadır. Aylık 2000 TL ücretimiz vardır.
Matematik öğretmenliği, Kurucu ortaklık, Matematik Bölüm Başkanlığı yaptığım eğitim kurumları olan dershaneler arasında; Açı Eğitim Kurumları, Final Eğitim Kurumları, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershanesi, Ortadoğu Dershanesi, Fatıma Baş Koleji başta gelmek üzere 23 yıl Eğitim Öğretim tecrübesine sahibim. Son 10 yıldır sadece özel ders vererek tüm zamanımı öğrencilerime vermekteyim.
Evet. Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçluğu sertifikasına sahibim. Özel ders verdiğim öğrencinin özelllikle ödev kontrolü ve verimli ders çalışma koçluğu yapmaktayım
1974 Beşikdüzü/ Trabzon doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Kolej/Çankaya’da ikamet etmekteyim. Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. Çalıştığım Dershane ve Eğitim Kurumları : Açı Dershanesi Final Dershanesi Sınav Dershanesi Çözüm Dershanesi Odtülüler Dershanesi (Müdür.) Ortadoğu Dershanesi Ödül Dershaneleri (Ortaklık) Fatma Baş Koleji
Mantıksal Akıl yürütme, Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği, Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Yalçın ALGAN etkinliğidir
0 506 621 2222