Matematik Kursu

Özel Matematik Kursu

Özel Matematik Kursu

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN tarafından alınan Ankara bölgesindeki Özel Matematik Kursu ile sınavlarda başarınızı arttırır. Matematik kursu öncesi eksiklerinizi tamamlamak için uzmanlardan eğitim alabilirsiniz. Size en yakın konumda olan matematik alanında akademik bilgiye ve tecrübeye sahip öğretmenlerden online ya da yüz yüze kurs almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Matematik Kursu

Özel Matematik Kursu

Ankara Özel Matematik Kursu

Kursumuz aracılığıyla Ankara ilinde matematik dersi eğitimi alabilirsiniz. Bu ilde ikamet eden kişiler bulundukları semt göre araştırma yaparak kendileri için en uygun öğretmeni seçebilir ve ders almaya başlayabilirler. Uzman öğretmenler kanalıyla matematik alanında özel ders kapsamında şunlar verilmektedir:

 • En temel konulardan başlayarak matematiği en iyi şekilde kavramanız amaçlanır.
 • Konu eksikleriniz uzman öğretmen tarafından belirlenir ve en çok takıldığınız konulara ağırlık verilerek eğitime ağırlık verilir.
 • Matematiği severek ve anlayarak öğrenmeniz için ezberci değil anlayarak öğretim politikası uygulanır.
 • Konuları anlamanız için seviyenize uygun anlatım tekniği uygulanır.
 • Belli plan ve program dahilinde çalışmalar yapılır. Size özel program oluşturulur.
 • Konu anlatımları sonrası kavrama testleriyle konular pekiştirilir.
 • Konu eksikliği tamamlanıncaya kadar ve bir konuyu iyice anlayıncaya kadar detaylı çalışmalar yapılır.
 • Matematiği severek ve eğlenerek öğrenmenin metotları öğretilir.

Özel Matematik Kursu 2022

Matematik kursu olarak uzaktan eğitim alabilirsiniz. Pandemi nedeniyle evinizden ders almak için online olarak özel matematik dersi eğitimlerine katılabilirsiniz. Matematik kursu veren öğretmenler aracılığıyla kaydınızı yaptırarak matematik alanındaki eksiklerinizi online üzerinden ders alarak tamamlayabilirsiniz. Ankara ilinde sizin için online matematik dersi veren akademik kariyeri yüksek uzman eğitimcilerden matematik dersi alabilirsiniz. Temel matematik, ilköğretim, ortaöğretim, YKS, KPPS düzeyinde her türlü müfredata uygun matematik eğitimlerini online aracılığıyla alabilirsiniz.

Lgs Özel Matematik Kursu

Lgs matematik sınavının içeriği eğitim öğretim yılında işlenen ve 8. sınıftaki müfredatı içeren bir sınavdır. Sabah saatlerinde uygulanan 50 soruluk sözel derslerden oluşan Lgs sınavı öğleden sonra ise 40 soruluk matematik dersini kapsayan sorulardan oluşur. Sözel yetisi yüksek olan öğrenciler sabah oturumunda başarılı olur iken öğleden sonraki oturumda biraz zorlanabilirler. Kurumumuzdaki özel matematik dersleri sayesinde bu açığı ve zorlanmayı yaşamazsınız.

Öğrencilerin alacağı özel matematik takviye dersi sınav açısından önem taşır. Lgs özel matematik kursu alan öğrencilere bu açıklarını birebir özel ders ile kapattırabiliyoruz. Müfredata göre üç yanlış bir doğruyu götürmektedir. Bu neden ile de çözülen soruların doğruluğundan emin olmanız gerekir. Sizde kurumumuzdan özel ders alarak başarınızı artırabilirsiniz.

Lgs sınavına girecek öğrenciler bazı durumlarda okuldaki eğitim seviyesini yakalamakta zorlanırlar. Okulda ya da dershane de verilen dersler grup ortalamasına göre verildiği için bazı öğrenciler anlamakta güçlük çekebilirler. Bu gibi durumlarda birebir özel ders almak öğrenci için önem taşır.

Yks Özel Matematik Kursu

Herkes hayallerinin peşinden koşarak yaşar. Bu hayalleri, ideallerimizi gerçekleştirmek için ise hayatta bazı dönüm noktaları vardır. O noktaları geçerek hedefe doğru koşmamız gerekir. İyi bir meslek sahibi olmasını isteyen bir öğrenci bunun için mutlaka daha lise yıllarında kendine hedef koymalıdır. Kurumumuzda sizleri hedeflerinize ulaştırmak için çalışmalar düzenliyoruz.

Tabi ki de olmazsa olmaz sınavları geçmek, geçerli puanlar almak gerekiyor. Tyt sınavı ise öğrencileri üniversiteye götüren bir yoldur. Tyt sınavında yüksek puan almak için en önemli alan olan matematiktir. Matematik genelde yüksekse iyi bir puan alınmaktadır ama düşükse katsayınızı düşürerek sınav puanınızı aşağıya çekmektedir. Biz de kurumumuzda başarınızı desteklemek için size en uygun programı sunuyoruz.

Bildiğimiz üzere  okullarda dersler öğrencilerin genelinin anlama kapasitesi baz alınarak anlatılmaktadır. Onun için öğrenciler dershaneye gitmeyi isterler. Kurumumuzda verdiğimiz özel matematik dersleri ile sizde bir adım daha öteye gidebilirsiniz.

Ales Özel Matematik Kursu

Ales sınavında başarı sağlayan kişilerin ise üniversitesine göre daha başka sınavlara tabii tutulması da gerekecektir. Bu yüzden diğer sınavlara girebilme şansı elde etmek isteyen öğrencilerin ilk etapta bu sınavdan geçerli bir not almaları gerekiyor. Uzman öğretmen kadromuzdan alacağınız özel ders ile sınavda daha başarılı olabilirsiniz.

Ales sınava tamamen matematik ve mantık konularını kapsar. Normal bir sınavdan farklı olarak buradaki amaç öğrencinin bilgisini ölçmek değildir. Amaç zamana karşı yarıştırmak, pratik düşünmeyi ölçmek, matematik alanında hızlı bir şekilde çözüm odaklı soru çözmektir. Matematik ve geometri alanında nerede ise tüm konular bulunur. Sayısal mantık sorularında ise çok farklı düşünme tekniğinin kullanılması beklenir. Kurumumuzda bu konuda öğrencilere verdiğimiz özel dersler ile başarılı olmaları için çalışıyoruz.

Eğer mantık ve matematik düzeyiniz iyi değil ise sıkı bir çalışma programına girmeniz gerekir. Bazı durumlarda kendi başınıza çalışmak yeterli olmayabilir. Bizden alacağınız Ales özel matematik kursu  en mantıklı yol olacaktır. Bu sayede en kısa sürede matematik açığınızı kapatarak başarıyı yakalayabilirsiniz.

Dgs Özel Matematik Kursu

Tüm öğrencilerin öğrenme kapasiteleri ve öğrenme şekilleri birbirinden farklılık gösterir. Örneğin sayısal derslere ilgi duyan bir öğrenci sözel dersleri anlamada bir tık geri kalabileceği gibi sözel derslere ilgi duyan bir öğrenci ise sayısal olan derslerde zorlanabilir. Okul ve dershane hayatında ise sayısal ve sözel öğrencilere özel olarak ders vererek yardımcı oluyoruz.

Birebir alınan ders sayesinde öğrencinin eksik olduğu konuları tamamlaması için gerekli eğitimleri alarak başarıya ulaşması için çalışıyoruz. Bu yüzden birebir ders almak her zaman daha avantajlı olacaktır. DGS Matematik kursu ihtiyacı olan kişiler de bizden alacağı birebir ders hizmetlerinden yararlanarak derslerdeki açığını ve eksiğini kolaylıkla kapatabilir.

Lise son sınıftaki öğrenciler üniversite sınavına tabi tutulurlar. Üniversiteyi herkes dört yıllık eğitim veren fakültelerde okumayı ister. Ancak puanın yetersiz olduğu durumlarda iki yıllık ön lisans programları tercih etmek zorunda kalabilirler. Ön lisans bittikten sonra ise isteğe bağlı olarak DGS sınavına girebilir ve okumuş olduğu okulu lisans düzeyine çekebilirler. Bizden alacağınız özel dersler ile sizde başarınızı artırarak dilediğiniz 4 yıllık üniversitede okuyabilirsiniz.

Bildiklerini karşı tarafa en iyi şekilde aktarabilen ve doğru bir iletişimle bu işi kotarabilen matematik dersi için özel oluşturduğumuz uzman kadromuzdan sizde destek alabilirsiniz. Matematik konusunda eksikleri olan kişilere kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak matematik öğretmenlerimizin en önemli özelliği kendi alanlarına tam olarak hakim olmalarıdır ve karşısındaki öğrencinin ona her koşulda güvenmesini sağlamalarıdır.

Kpss Özel Matematik Kursu

Kpss özel matematik kursu için eğitim verileceği zaman dersi veren eğitmenin sınava hakim olması gerekir. Ne tür konulardan ne tür sorular çıkmış ve çıkmış soruların çözümleri ve takibi konusunda konuya hâkimiyeti oldukça önemlidir.  Kurumumuzdaki öğretmenlerimizin verdiği kaliteli özel ders ile sizde matematikte başarılı olabilirsiniz.

Bu yüzden ders almak isteyen Kpss öğrencileri veya aileleri için sınavın yapısını, içeriğini ve değerlendirmesini bilen bir profesyonel eğitmenle çalışmak büyük bir önem taşır. Böylece öğrenci mükemmel sonuçlar alır ve akademik başarıya ulaşmada ivme kazanmış olur.

Müfredata hakim ve her tür soru tipini bilen bir eğitmen aynı zamanda tecrübeli ve öğrencisini matematiğin içine alabilir. Kurumumuzda matematik konusunda problem yaşayan birçok öğrenci için doğru bir eğitim veriyor ve onları başarılı sonuçlar almaları için hazırlıyoruz.   

Facebook Adresimiz :https://www.facebook.com/yalcinalgan

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  Ankara Matematik Kursu kuruluşu bir Yalçın ALGAN etkinliğidir.
  Hotline
  0 552 860 2222